90 jaar Gezinsbond Merelbeke

De afdeling Merelbeke van de Gezinsbond is dit jaar negentig jaar jong.

 “Het was op 26 oktober 1929 dat de plaatselijke afdeling van de Bond werd opgericht met als eerste pioniers de heren Ockers, meester Vergauwen, Emiel Smesman, Alfons François, Julien Bondroit, Alfred Remue, Alfons Van den Bulcke en Marcel Oost. ”
De bond is geleidelijk gegroeid in Merelbeke door de inzet van vele bestuursleden. Informatie hierover vinden we terug in het verslagboek dat de toenmalige secretaris G. Jolie begonnen is in 1945.

Op vrijdag 29 november 2019 worden we ontvangen op het gemeentehuis om deze verjaardag te vieren.
Achtereenvolgens zijn er toespraken door de burgemeester, de gewestelijke- en de afdelingsvoorzitter.

Indien iemand van onze leden geïntresseerd zou zijn om een kort zang- en/of muziekoptreden (5 minuten) te brengen willen we daarvoor graag tijd voor vrijmaken tussen de toespraken.(stuur hiervoor een mail naar voorzitter@gezinsbond-merelbeke.be).

Na de toespraken volgt er een receptie.

 

Krantenartikel HLN dd 03/12/2019 - Gezinsbond Merelbeke viert 90ste verjaardag

Wanneer: 
vrijdag, 29 november, 2019 - 19:30

Gelieve tijdig aanwezig te zijn.

Waar: 

raadszaal van het gemeentehuis van Merelbeke, Hundelgemsesteenweg 353, 9820 Merelbeke

Inschrijven mogelijk vanaf: 
15 oktober 2019
Hoe inschrijven: 

Als lid van onze afdeling kan je dit gebeuren gratis bijwonen. Het is wel nodig om vooraf in te schrijven via het formulier op onze website http://www.gezinsbond-merelbeke.be/inschrijven_activiteit vanaf 15 oktober. Je zal een mail ontvangen die zal dienen als toegangskaart.

(Maximum 2 leden per gezin, zodat meerdere leden de kans hebben om samen dit jubileum te vieren)

 

Info bij: 
Dhr. Jan CADRON
Info via: 
mail: voorzitter@gezinsbond-merelbeke.be (of telefoon: 09/230.99.97)